Impera vizsgák 2023/24 ősz

A vizsgaidőszak az Impera (elektronikus vizsgáztatási) rendszerben: 2023.12.11- 2024.01.27.

Méltányossági vizsga időpontja: 2024.02.01.

A kiírt vizsgákra jelentkezni lehet: 2023.12.04-től

Tisztelt Hallgatóink!

Az Impera vizsgákat a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerinti mennyiségben (kurzusra jelentkezett hallgatók 1,5-szerese) és gyakoriságban (minimum 4 alkalom) a Felnőttképzési és Kompetenciafejlesztési Központ hirdeti meg a Neptun rendszerben.

Az egész vizsgaidőszakra tervezze meg vizsgarendjét, hogy élni tudjon a szabályok adta lehetőségekkel és vegye figyelembe azok korlátozásait is. A vizsgák a Neptun rendszerben kiírt időpontban kezdődnek.

Az Impera vizsga a Széchenyi István Egyetem erre a célra kijelölt, a Neptun rendszerben meghirdetett helyiségében zajlik. (Egyetemi Könyvtár és Levéltár, 9026 Győr, Egyetem tér 1.)

Kérjük hozza magával nyomtatva az alábbi linken letölthető válaszadó lapot!

Válaszadó lap Impera

A vizsga menete:

Belépés az azonosításra:

A vizsgára belépni a kijelölt helyszínen kizárólag érvényes hallgatói kártyával lehet

Belépés a vizsgára

Kattintson az Asztalon elhelyezett Impera – Beszámoló ikonra

Kattintson a Bejelentkezés gomb felső részére, majd

Adja meg Neptun kódját és jelszavát

Jelszó: születési év, hónap, nap (ÉÉÉÉHHNN)

Feladatlap lekérése: Beszámoló kiválasztása gomb felső része (sárga óra), és válassza ki a megírni kívánt vizsga tantárgyát

A vizsga alatt:

Csak a megengedett segédeszközöket használhatja (a tematikában és az oktató utasításai szerint)

A válaszadó lapot, amely mellékszámítások elvégzésére is alkalmas, a vizsga végén a felügyelőknek le kell adni

A vizsga kiértékelése:

A vizsga végén nyomja meg a Beadás gombot

A vizsga kiértékelése az Impera rendszerben rögzített válaszok alapján történik

Rögzítse az elért eredményt a válaszadó lapon, melyet dátummal és aláírással is lásson el

Jelentkezzen ki az Impera programból a Kijelentkezés gombbal

A válaszadó és jegyzetlapot adja le a vizsgafelügyelőknek

Néhány fontosabb információ:

Egy félévben 3 alkalommal vizsgázhat egy-egy tantárgyból a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerint.

Minden tantárgyból az első két vizsga ingyenes, a harmadik és minden azt követő vizsga IV díj (ismétlő vizsga) köteles, ennek teljesítése nélkül nem tud vizsgára jelentkezni (TVSZ).
Ugyanazon tárgyból történt korábbi félévek vizsgajelentkezései összeadódnak.

Eredményes vizsgákat kívánunk!

Némethné Farkas Kata

Felnőttképzési és Kompetenciafejlesztési Központ

központvezető