E-learning vizsgák 2021/22 őszi szemeszter

Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2021/22 tanév őszi félévében a következő napokon lesznek a levelezős/távos hallgatók

e-learninges tantárgyainak jelenléti vizsgái:

2021. december 10. (péntek)  - Győr

2021. december 17. (péntek)  - Győr

2022. január 7. (péntek)  - Győr, Budapest

2022. január 14. (péntek) - Győr,Budapest

2022. január 21. (péntek)  - Győr, Budapest

2022. január 28. (péntek)- Győr

Győrben mindkét tankör (Győr, Budapest) hallgatóivizsgázhatnak, 3 alkalommal Budapestre is szervezünk vizsgákat.

Tájékoztató az Impera* vizsgák előkészítéséről és lebonyolításáról a  hallgatóknak

A vizsgaidőszak az Impera (elektronikus vizsgáztatási) rendszerben: 2021.12.10 – 2022.01.28-ig tart

A kiírt vizsgákra jelentkezni lehet: 2021.12.06-tól

Tisztelt Hallgatóink!

Az Impera vizsgákat a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerinti mennyiségben (kurzusra jelentkezett hallgatók 1,5-szerese) és gyakoriságban (minimum 4 alkalom) a Felnőttképzési Központ hirdeti meg a Neptun rendszerben.

Az egész vizsgaidőszakra tervezze meg vizsgarendjét, hogy élni tudjon a szabályok adta lehetőségekkel és vegye figyelembe azok korlátozásait is. A vizsgák a Neptun rendszerben kiírt időpontban kezdődnek.

A vizsga a Széchenyi István Egyetem erre a célra kijelölt, a Neptun rendszerben meghirdetett helyiségeiben zajlik.

A vizsga menete:

1. Belépés az azonosításra:

A vizsgára belépni a kijelölt helyszínen kizárólag érvényes hallgatói kártyával lehet (https://kartya.sze.hu/hirek )

A vizsgával kapcsolatos alábbi technikai utasítások a helyszínen is rendelkezésre állnak!

1. Belépés a vizsgára
  • Kattintson az Asztalon elhelyezett Impera – Beszámoló ikonra
  • Kattintson a Bejelentkezés gomb felső részére, majd
  • Adja meg Neptunkódját és jelszavát

Jelszó: születési év, hónap, nap (ÉÉÉÉHHNN)

• Feladatlap lekérése: Beszámoló kiválasztása gomb felső része (sárga óra), és válassza ki a megírni kívánt vizsga tantárgyát

1. A vizsga alatt:
  • csak a megengedett segédeszközöket használhatja (a tematikában és az oktató utasításai szerint)
  • vezesse a kikészített válaszadó lapot, mely mellékszámításokra is alkalmas (ezt a vizsga végén a felügyelőknek le kell adni)

1. A vizsga kiértékelése:
  • vizsga végén nyomja meg a Beadás gombot
  • a vizsga kiértékelése az Impera rendszerben rögzített válaszok alapján történik
  • rögzítse az elért eredményt a válaszadó lapon, melyet dátummal és aláírással is lásson el
  • jelentkezzen ki az Impera programból a Kijelentkezés gombbal
  • a válaszadó és jegyzetlapot adja le a vizsgafelügyelőknek

Néhány fontosabb információ:

Egy félévben 3 vizsgajelentkezése lehet egy-egy tantárgyból a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerint.

Minden tantárgyból az első két vizsga ingyenes, a harmadik és minden azt követő vizsga IV díj (ismétlő vizsga) köteles, ennek teljesítése nélkül nem tud vizsgára jelentkezni (TVSZ).
Ugyanazon tárgyból történt korábbi félévek vizsgajelentkezései összeadódnak.

A 2012/13/1-től szerzett elégtelenek száma egy adott tárgyból nem haladhatja meg a 6-ot.

Eredményes vizsgákat kívánunk!

Felnőttképzési Központ

Némethné Farkas Kata

Központvezető