Kialakították a táv-vizsgáztatás kereteit a SZE-n

A megváltozott feltételek miatt az Egyetem vezetése a Hallgatói Önkormányzattal egyeztetve a következő pontokban módosítja, egészíti ki átmenetileg a Széchenyi István Egyetem Tanulmányi és Vizsgaszabályzatát, a Doktori Tanulmányi és Vizsgaszabályzatát, valamint tanévi időbeosztását a 2019/2020 tanév tavaszi félévére vonatkozóan.

2019/20 tanév tavaszi félévi tanévi időbeosztásának változásai:

• A vizsgaidőszak 07.11-ig tart.
  • A záróvizsgaidőszak vége is 07.11-re módosul, kivéve a jogász hallgatók számára, ahol 2020. 07. 25-ig tart.
  • A diplomaleadás határideje nem változik, viszont a belső konzulens véleménye alapján ezen ügykörben a különleges méltányosságból megadható két hetes határidő hosszabbítás mindenkinek automatikusan jár.

A vizsgáztatás módjáról és a Tanulmányi és Vizsgaszabályzat (TVSZ) egyes szakaszainak kiegészítéséről szóló rektori-kancellári körlevelet itt találja teljes terjedelmében >>