Munkavédelmi szakmérnök álláslehetőség

BE PART OF THE BOS FAMILY
BE PART OF OUR STRONG TEAM

A BOS német, családi tulajdonú, nemzetközi autóipari vállalatcsoport, mely több mint 100 éves múltra tekint vissza.
Magyarországi telephelyeinken – Mosonszolnokon és Győrladaméron – árnyékoló rendszereket és csomagtér elválasztó elemeket tervezünk és gyártunk közel 2000 munkavállalóval. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK
FELADATOK: ELVÁRÁSOK:
• Munkavédelmi tartalmú oktatások megtartása, oktatási tananyag elkészítése, naprakészen tartása
• Kockázatértékelés, kockázatbecslés
• Munkaterület, -tevékenység folyamatos ellenőrzése, biztonságának fejlesztése
• Munkaeszközök használatbavételének / üzembe helyezésének koordinációja, vonatkozó feladatok elvégzése
• Munkakörnyezeti mérések (pl. zaj, megvilágítás, levegő szennyezettségi) elvégzése, elvégeztetése
• Védőeszköz juttatási rend készítése, közreműködés védőeszközök és munkaruha megrendelésében
• Munkavédelmi dokumentáció kezelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• Munkabalesetekkel kapcsolatos feladatok ellátása
• Kommunikáció felügyeleti és ellenőrző szervekkel, közreműködés ellenőrzések kapcsán
• Együttműködés a Foglalkozás Egészségügyi Szolgálattal
• Rendszeres riportok és beszámolók készítése
• Operatív tűzvédelmi feldatok ellátása, közreműködés a tűzvédelmi megbízottal,
• BEM vizsgálatok szervezése, koordinációja
• Szakirányú végzettség, akár pályakezdőként is
• Jogszabályok, szabványok naprakész ismerete
• Középfokú angol nyelvismeret
• Önállóság, jó szervezőkészség
• Rugalmasság, kreativitás váratlan helyzetekben, nehézségekre
• B kategóriás jogosítvány
• Precizitás, határidők betartása
• Dinamizmus
ELŐNYT JELENT:

• Tűzvédelmi szakképzettség
• Munkavédelmi területen, vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
• Német nyelv ismerete
• Egyéb munkabiztonsági szakfeladatok Jelentkezésedet fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal a karrier.hu@bos.de címre várjuk!
BOS Automotive Products Magyarország Bt.
9245 Mosonszolnok

Jelentkezésedet fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal a karrier.hu@bos.de címre várjuk!
BOS Automotive

9245 Mosonszolnok Szabadság u. 33.

Felhívás elérhető itt:

Információk

Felnőttképzési Központ Eseménynaptára