Útépítés, fenntartás, üzemeltetés - ÚTÜGYI SZAKMÉRNÖKÖK

Sikeresen záróvizsgázott 25 útügyi technológus szakmérnök a Széchenyi István Egyetem Építész-, Építő- és Közlekedésmérnöki Kar Közlekedésépítési Tanszékén. A képzés a szakirányú alap- vagy mesterdiploma után 2 féléves, s azt a Magyar Közút Nonprofit Zrt-vel együttműködésben szervezi a tanszék. A résztvevők az útügyi szakma legkülönbözőbb területeiről érkeztek Győrbe. A képzés bővíti, elmélyíti az útépítés, fenntartás, üzemeltetés területén dolgozó mérnökök tudását, hogy képesek legyenek az útügyi technológiák megválasztására, tervezésére és kivitelezésére, beleértve a minőségellenőzést és az építésszervezést is. A szakirányú továbbképzés hallgatói megismerik és gyakorolják az állapotfelvétel, állapotértékelés, a koncepciótervezés, az optimalizálás és a döntéshozatal módszereit, a műszaki megoldások mellett külön figyelmet fordítva a gazdaságosság, a környezetvédelem és fenntarthatóság szempontjaira – mondta el dr. Koren Csaba egyetemi tanár, a szakmai háttér és az oktatási program koordinátora.

Az útügyi szakmérnökök az újabb végzettségüket tanúsító oklevelüket a Széchenyi István Egyetem három mérnöki karának együtt tartandó diplomaátadó ünnepségén, 2016. július 9-én, szombaton 14 órakor a Győr Városi-Egyetemi Csarnokban kapják meg.

Ügyfélfogadás 2017. július 1-től

SZEMÉLYES ügyfélfogadás ügyintézővel történt előzetes egyeztetés alapján http://fk.sze.hu/munkatarsak

2017. július 24-től augusztus 20-ig ügyfélfogadást nem tartunk!

Levelezős, távoktatásos alap- és mesterszakos hallgatók ügyfélfogadása a Tanulmányi Osztály ügyfélfogadási rendje szerint az Igazgatási épület földszintjén

Központi áramszünet 2017. augusztus 25. - 2017. augusztus 26.
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév első félévére 2017. augusztus 28. 06:00 - 2017. szeptember 2. 23:55
Gólyahét 2017. augusztus 30. 00:00 - 2017. szeptember 3. 12:00
Szorgalmi időszak kezdete 2017. szeptember 4.