Tájékoztató tagozatváltó/ átvételt nyert hallgatók számára

Tisztelt Hallgató!

Az  átvételről szóló határozat külön értesítés nélkül hatályát veszti, ha a jelzett félév bejelentkezési időszakában nem iratkozik be, és/vagy nem írja alá a Képzési szerződést.

A Felnőttképzési Központban 2016. augusztus 24. és szeptember 02. között van lehetősége a beiratkozásra 10-12-ig és 13-15-ig (az iratkozási lap leadására és a képzési szerződés aláírására).

A beiratkozáshoz legyen szíves elhozni:

- átvételi határozatát,

- egy listát a felvenni kívánt tantárgyakról (tárgykóddal együtt) - mivel az első szemeszterben a tárgyfelvételt csak az ügyintézők tudják elvégezni a Neptunban,

- a Neptunban kitöltött Iratkozási lapot,

- a következő dokumentumok fénymásolatát: érettségi, nyelvvizsga bizonyítvány, diploma, személyigazolvány, lakcímkártya, taj kártya, adóigazolvány (amennyiben SZE nappali tagozatról nyert átvételt és ott már leadta azokat, nem kérjük őket újból), valamint

- 1 db fényképet.

Azokat a tárgyakat tudjuk felvenni a Neptunban, melyek meghirdetésre kerültek (lásd: Induló tantárgyak listája http://fk.sze.hu/downloadmanager/index/id/23/), illetve előtanulmányi követelményét már teljesítette. Az első félévben nincs lehetősége a korábban nem teljesített és ismételten felvenni kívánt tárgyak (cv-s kurzusok) felvételére.

Amennyiben korábbi tanulmányai során is a Neptun rendszerben kezelték adatait, Neptun kódját változatlanul használhatja.

Nappaliról átvett hallgató a Neptunban a bal felső sarokban tud a képzések között váltani.

Más intézményből átvételt nyert hallgató a Neptun kódját a szakos ügyintézőjétől kaphatja meg (http://fk.sze.hu/munkatarsak).

Az iratkozási lap nyomtatása a Neptunból az alábbiak alapján történik:

1. lépés: Ügyintézés – Kérvények – Kitölthető kérvények – Iratkozási lap- levelezős, távoktatásos hallgatóknak (kiválasztás, kitöltés) – Kérvény leadása – Vissza

2. lépés: Ügyintézés – Kérvények – Leadott kérvények – Iratkozási lap- levelezős, távoktatásos hallgatóknak – Megtekint (sor végén „+” jel) – Megnyitás – OK – Fájl – Nyomtatás

Amennyiben bármely adat hiányzik a nyomtatott iratkozási lapon, a nyomtatást követően kézzel írja rá.

Felnőttképzési Központ

Mónus Imréné – Ig. ép. földszint

Kovács Márta - Ig. ép. I. em. 104.
Bóna Henriett  – Ig. ép. 1. em. 104.
Jócsik-Silniczki Andrea  – Ig. ép. 1. em. 104.
Kutiné Somogyvári Zsuzsanna – Ig. ép. 1. 104.
Wandraschekné Jakab Erzsébet – Ig. ép. 1. 104.

Csütörtök:

14.00-16.00

Péntek:

10.00-14.00

ÜGYELET:

Péntek:

14.00-16.00

Szombat:

08:00 - 13:00 (Vizsgaidőszakban a vizsgahelyszíneken:
Egyetemi Könyvtár vagy Budapesti Vizsgaközpont)

Elektronikus ZH nap 2016. december 9.
Levelezős konzultációs hétvége 2016. december 9. 08:00 - 2016. december 10. 18:00
Téli záróvizsga időszak kezdete (kereszt MSc) 2016. december 12. 08:00 - 08:20
Vizsgaidőszak kezdete 2016. december 12. 08:00 - 08:20