Tájékoztató tagozatváltó/ átvételt nyert hallgatók számára

Tisztelt Hallgató!

Az  átvételről szóló határozat külön értesítés nélkül hatályát veszti, ha a jelzett időszakban nem iratkozik be, és/vagy nem írja alá a Képzési szerződést.

BEIRATKOZÁS: 2017. február 3-án 9.00 órakor a D1 teremben  (az iratkozási lap leadása és a képzési szerződés aláírása itt történik).

A beiratkozáshoz legyen szíves elhozni:

- átvételi határozatát,

- egy listát a felvenni kívánt tantárgyakról (tárgykóddal együtt) - mivel az első szemeszterben a tárgyfelvételt csak az ügyintézők tudják elvégezni a Neptunban,

- a Neptunban kitöltött Iratkozási lapot,

- a következő dokumentumok fénymásolatát: érettségi, nyelvvizsga bizonyítvány, diploma, személyigazolvány, lakcímkártya, taj kártya, adóigazolvány (amennyiben SZE nappali tagozatról nyert átvételt és ott már leadta azokat, nem kérjük őket újból), valamint

- 1 db fényképet.

Azokat a tárgyakat tudjuk felvenni a Neptunban, melyek meghirdetésre kerültek (lásd: Induló tantárgyak listája http://fk.sze.hu/downloadmanager/index/id/23/), illetve előtanulmányi követelményét már teljesítette. Az első félévben nincs lehetősége a korábban nem teljesített és ismételten felvenni kívánt tárgyak (cv-s kurzusok) felvételére.

Amennyiben korábbi tanulmányai során is a Neptun rendszerben kezelték adatait, Neptun kódját változatlanul használhatja.

Nappaliról átvett hallgató a Neptunban a bal felső sarokban tud a képzések között váltani.

Más intézményből átvételt nyert hallgató a Neptun kódját a szakos ügyintézőjétől kaphatja meg (http://fk.sze.hu/munkatarsak).

Az iratkozási lap nyomtatása a Neptunból az alábbiak alapján történik:

1. lépés: Ügyintézés – Kérvények – Kitölthető kérvények – Iratkozási lap- levelezős, távoktatásos hallgatóknak (kiválasztás, kitöltés) – Kérvény leadása – Vissza

2. lépés: Ügyintézés – Kérvények – Leadott kérvények – Iratkozási lap- levelezős, távoktatásos hallgatóknak – Megtekint (sor végén „+” jel) – Megnyitás – OK – Fájl – Nyomtatás

Amennyiben bármely adat hiányzik a nyomtatott iratkozási lapon, a nyomtatást követően kézzel írja rá.

Felnőttképzési Központ

SZEMÉLYES ügyfélfogadás

Csütörtök: 14:00-16:00
Péntek: 10:00-14:00

Bóna Henriett – Ig. ép. 104.

Jócsik-Silniczki Andrea - Ig. ép. 104.

Kovács Márta - Ig. ép. 104.

Kutiné Somogyvári Zsuzsanna - Ig. ép. 104.

Mónusné Ági - Ig. ép. 104.

Wandraschekné Jakab Erzsébet - Ig. ép. 104.

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
Elektronikus ZH nap 2017. március 29.
Elektronikus ZH nap 2017. március 31.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. március 31. 08:00 - 2017. április 1. 18:00