Coedus vizsgajelentkezés 2016/17/1. féléves vizsgaidőszakban

Tisztelt Hallgatóink!

A Coedu rendszerben tanulóknak, vizsgázóknak a Felnőttképzési Központ kiírta a vizsgákat.

Vegyék figyelembe, hogy ebben a félévben a vizsgákat pénteki és szombati napokra terveztük.

A vizsgákat a Tanulmányi és Vizsga Szabályzat szerinti mennyiségben (kurzusra jelentkezett hallgatók 1,5-szerese) és gyakoriságban (minimum 4 alkalom) hirdettük meg.

A hallgatónak joga és kötelezettsége, hogy megismerje a rá vonatkozó szabályokat (TVSZ, TJSZ), melyek olvashatók az egyetemi honlapon és a Felnőttképzési Központ honlapján is.

Az egész vizsgaidőszakra tervezze meg vizsgarendjét, hogy élni tudjon a szabályok adta lehetőségekkel és vegye figyelembe azok korlátozásait is. Ugyanabban az időpontban kezdődő vizsgára jelentkezhet több tantárgyból is, ebben az esetben az első vizsga végeztével a vizsgafelügyelőnél jelezze a következő tárgy megkezdését a kötelező adminisztráció miatt.

A Coedu rendszer pénteken 17.00 órakor, szombaton 15.00 órakor lezár, a délutáni vizsgáit ennek megfelelően állítsa össze.

Néhány fontosabb információ:

• Egy félévben 3 vizsgajelentkezése lehet egy-egy tantárgyból.
  • Minden tantárgyból az első két vizsga ingyenes, a harmadik és minden azt követő vizsga IV díj (ismétlő vizsga) köteles, ennek teljesítése nélkül nem tud vizsgára jelentkezni (TVSZ).
    Az IV díjat Neptunon keresztül a hallgatóknak kell kiírni (Pénzügyek menüpont – Befizetés – Tételkiírás – Fizetési jogcímekből kiv.: IV díj).
    Ugyanazon tárgyból történt korábbi félévek vizsgajelentkezései összeadódnak.

A 2012/13/1-től szerzett elégtelenek száma egy adott tárgyból nem haladhatja meg a 6-ot.

• Coedu vizsgák helyszíne: SZE Egyetemi Könyvtár Győr, Egyetem tér 1. és BGOK Budapest, Luther utca 3. III. emelet
  • A kiírt Coedu vizsgákra jelentkezni lehet:

2016. december 5. (hétfő) 6.00-tól

• a vizsgát megelőző napon 12.00 óráig van lehetőség jelentkezni és lejelentkezni az adott vizsgáról
  • Létszámbővítésre teremkapacitás függvényében van lehetőségünk, ezért a Hallgatók közös érdeke, hogy ne foglaljanak le olyan vizsgaidőpontot, amin nem áll szándékukban megjelenni, hiszen ezzel mások elől veszik el a vizsgajelentkezés lehetőségét (továbbá az igazolatlan távolmaradás a vizsgáról a Térítési és Juttatási Szabályzat 13. sz. melléklete értelmében 1.600,- Ft-os büntető tétel befizetését vonja maga után).

BUDAPESTI vizsgaközpontban vizsgázók figyelem!

A vizsgahelyszín a kiírt vizsgáknál látható: Vizsgák menüpont – Vizsgajelentkezés – Leírás oszlop.

Budapesti Coedu vizsgák helyszíne: MÁV Oktatási Központ (BGOK) Budapest, Luther u. 3. III. emelet

Coedus vizsgajelentkezés és vizsgaengedély

A coedus vizsgák hallgatói létszámának emelésére a Felnőttképzési Központ jogosult. (A hagyományos vizsgák hallgatói létszámának bővítésével kapcsolatban a Tanszéki ügyintézők tudnak segíteni.)

Minden hétfőn az aktuális hét végi betelt coedus vizsgák hallgatói létszámát megemeljük, és ha ismét eléri a vizsga létszáma a maximumot, akkor szerda délig teremkapacitás függvényében bővítjük azt.

Hallgatói kérésre nincs lehetőségünk vizsgalétszámot emelni.

Amennyiben nem budapesti tankörös, de coedus vizsgáját a budapesti vizsgahelyszínünkön kívánja letenni, előző félévhez hasonlóan a Neptunban található kérvény (ügyintézés/kérvények) kitöltésével lehet kérelmezni:

„Coedus vizsgahelyszín módosítási kérelem vizsganaponként

A kérvény beadható, amennyiben van érvényes vizsgajelentkezése a Neptun rendszerben, a vizsgát megelőző szerda 12:00-ig, csak az aktuális heti vizsgákra!

Engedélyt a Neptun rendszerben kapja meg, melyet a vizsga helyszínén kell bemutatni a vizsgafelügyelőknek.

Vizsgán való részvételről igazolást csak a vizsgahelyszíneken és csak a vizsga napján tudunk kiadni, visszamenőleg erre nincs lehetőség.

Sikeres felkészülést kívánok a Felnőttképzési Központ munkatársai nevében!

Némethné Farkas Kata

központvezető

Mónus Imréné – Ig. ép. földszint

Kovács Márta - Ig. ép. I. em. 104.
Bóna Henriett  – Ig. ép. 1. em. 104.
Jócsik-Silniczki Andrea  – Ig. ép. 1. em. 104.
Kutiné Somogyvári Zsuzsanna – Ig. ép. 1. 104.
Wandraschekné Jakab Erzsébet – Ig. ép. 1. 104.

Csütörtök:

14.00-16.00

Péntek:

10.00-14.00

ÜGYELET:

Péntek:

14.00-16.00

Szombat:

08:00 - 13:00 (Vizsgaidőszakban a vizsgahelyszíneken:
Egyetemi Könyvtár vagy Budapesti Vizsgaközpont)

Elektronikus ZH nap 2016. december 9.
Levelezős konzultációs hétvége 2016. december 9. 08:00 - 2016. december 10. 18:00
Téli záróvizsga időszak kezdete (kereszt MSc) 2016. december 12. 08:00 - 08:20
Vizsgaidőszak kezdete 2016. december 12. 08:00 - 08:20